Skip to content
Home » O Nas

O Nas

Kim jesteśmy w Najlepsze Ranking?

Oraz dlaczego powinieneś zapoznać się z naszymi opiniami na temat produktów?

Drodzy Przyjaciele, Pozwólcie Nam Się O Was Zatroszczyć.

Zaczęło się od naszego małego hobby na boku – ogromną przyjemność sprawiało nam testowanie i wystawianie ocen własnemu sprzętowi, z którego korzystaliśmy oddając się naszym pasjom i zainteresowaniom. Nasz zespół jest niezwykle doświadczony w testowaniu jakości, gdyż miał z tym do czynienia na różnych etapach swojej kariery. Można zatem powiedzieć, że proces przeglądu, zbierania informacji i testowania produktów, zwłaszcza poprzedzający decyzję o zakupie, mamy we krwi.

W międzyczasie zauważyliśmy, że brakuje takiej usługi czy pomocy przeciętnej osobie, która spośród 148 dostępnych na rynku modeli odkurzaczy, ma wybrać dla siebie ten jedyny właściwy i nie wie, jak się do tego zabrać.

(Poza głośno krzyczącymi reklamami, które wpływają na konsumenta, tworząc wizerunek produktu, nie mający wiele wspólnego z rzeczywistością)

Policzmy.

Po pierwsze, i co stało się dla nas największą motywacją do stworzenia tej strony – według danych pochodzących z międzynarodowego spisu ludności, spędzamy średnio 10 godzin miesięcznie na zakupach. To o dwie godziny dłużej niż w roku 2003, i wskaźnik ten nadal rośnie z roku na rok.

To nie przypadek, że znaczny wzrost popularności zakupów online spowodował wysyp nowych marek i produktów, wydłużając tym samym nasz czas spędzany na zakupach.

Jeśli przykładowo spojrzymy na okres 10 lat, mówimy tu o 50 dniach. 50 dni! Dasz wiarę? A to tylko wartość średnia.

Nikt z nas nie chce tracić 2 miesięcy w ciągu dekady na zakupy, skoro nie jest to konieczne. Czyż nie byłoby wygodniej, gdybyś miał kogoś, komu mógłbyś całkowicie zaufać w kwestii wskazania właściwego kierunku? Kogoś, dzięki komu zyskałbyś parę tygodni ze wspomnianych 50 dni.

Cóż – to jest właściwie nasz główny cel i założenie tej strony. Chcemy dzielić się z kupującymi online naszą gruntowną wiedzą i skrupulatnymi recenzjami produktów po to, by nie musieli spędzać długich godzin przed ekranem komputera.

Pragniemy przy tym odwodzić ich od takich produktów, które są wszechobecne w Internecie i przyciągają uwagę konsumentów, ale są wątpliwej jakości i trwałości. Nasze rekomendacje zawsze opierają się na takich kryteriach jak użyteczność, trwałość i jakość produktu.

A Zatem Jak To Się Robi?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, nasz zespół składa się z samych doświadczonych testerów i researcherów produktów. Edward, dzięki swojemu wcześniejszemu doświadczeniu na tym polu, jest w stanie przeszkolić nowych ekspertów, pokazując im jak dokonać krytycznej analizy, identyfikacji problemów czy porównania.

Udało nam się zbudować zespół kompetentnych, pokrewnych sobie dusz (a nawet godnych zaufania przyjaciół), kierowanych tym samym celem pomocy innym. I zabraliśmy się do pracy.

Mamy w zwyczaju poddawać testom reklamy komercyjne, aby sprawdzić, czy zachwalane w nich produkty rzeczywiście są takie, jak deklarują. Na podstawie tego dostarczamy naszym czytelnikom rzetelnych treści, dzięki którym mogą podjąć konkretne działania.

Zestawiamy cechy szczegółowe pomiędzy podobnymi produktami i markami. Testujemy, sprawdzamy zgodność materiałową i porównujemy ceny, aby przekazać faktyczną wartość.  Przeprowadzamy testy wstępne, jak i dodatkową weryfikację, bo nasi czytelnicy zasługują na jak najbardziej rzetelne recenzje.

Cele Na Przyszłość.

W najbliższej przyszłości planujemy tworzyć coraz więcej recenzji. Co prawda mamy rodziny i pracujemy zawodowo, ale wspólnie chcemy odnieść sukces w dostarczaniu pełnowartościowych informacji, które zostawią ślad na długi czas.

W ostatnich latach doświadczamy zalewu ogromną ilością nowych produktów i technologii. W związku z tym będziesz potrzebował pomocy w powstrzymaniu ich przed tym, by nie splądrowały Twojego portfela. Naszym celem jest stać się taką barierą, która skutecznie Cię przed tym ochroni.

Dołącz Do Naszej Społeczności.

Wszyscy stanowimy tu jedną społeczność, a więc zapraszamy Cię do udziału w niej w formie komentarzy, opinii i dzielenia się własnymi doświadczeniami, pod każdym postem lub na stronie produktu. Bardzo chcielibyśmy Cię lepiej poznać jako naszego czytelnika. W końcu to, co tu robimy, robimy dla Ciebie.

Pracuj z nami.

Nieustannie poszukujemy nowych talentów. Zapraszamy dobrze zapowiadających się ekspertów od przeglądu produktów, a także profesjonalnych analityków do tego, aby zasilili nasze szeregi. Czekamy na Twój odzew, jeśli czujesz się specjalistą w konkretnej dziedzinie.