Skip to content
Strona Najlepsze Ranking funkcjonuje w oparciu o działania czytelników. Jeśli kupisz produkt za pośrednictwem linka umieszczonego na naszej stronie, może to oznaczać otrzymanie przez nas prowizji. Dowiedz się więcej.
parę słuchawek bezprzewodowych na stole obok telefonu
Home » Ranking 10 Najlepszych Słuchawek Bezprzewodowych w 2022

Ranking 10 Najlepszych Słuchawek Bezprzewodowych w 2022

  Najlepsze słuchawki bezprzewodowe mogą zapewnić znakomitą moc dźwięku bez irytujących, plączących się kabli. Przestawienie się ze słuchawek przewodowych na bezprzewodowe ma sens, jeśli chcesz słuchać muzyki podczas ćwiczeń, dojazdów do pracy, spacerów czy odpoczynku. Uwierz nam – spróbujesz raz słuchawek bezprzewodowych i nie będziesz chciał się z nimi rozstać.

  Co prawda oznacza to rezygnację z bezpiecznego podłączenia do gniazdka, a bez zasilania słuchawek telefonem będziesz musiał zwrócić uwagę na długość działania baterii. To jednak drobiazg, gdyż większość słuchawek ma bardzo dobre połączenie Bluetooth i baterie, które starczają na kilka dni. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, czytaj dalej i dowiedz się, co oferują najlepsze słuchawki bezprzewodowe.

  Jakie są najlepsze słuchawki bezprzewodowe?

  Na szczycie naszej listy uplasowały się słuchawki Sony WH-1000XM4, które również uznaliśmy za numer jeden na liście najlepszych słuchawek z redukcją szumów. Słuchawki zapewniają dźwięk najwyższej jakości, który może być spersonalizowany za pomocą aplikacji Sony Headphones Connect. Dzięki aplikacji zyskujemy również dostęp do wielu innych funkcji, które wzbogacają doświadczenie słuchania muzyki. Aktywne tłumienie hałasu w tym modelu jest z najwyższej półki, a kilka opcji łączenia pozwala na łatwe parowanie z innymi urządzeniami.

  Drugie miejsce należy do modelu Bose 700. Firma Bose zaktualizowała swój adaptacyjny system mikrofonowy, aby zapewnić mistrzowskie ANC (z ang. Active Noise Cancelling, czyli aktywne tłumienie hałasu), które za pośrednictwem aplikacji mobilnej może być regulowane na 11 różnych poziomach. Ulepszenia obwodów ANC poprawiają jakość dźwięku i połączeń telefonicznych, oraz zapewniają fenomenalną skuteczność tłumików hałasu.

  Trzecie miejsce zajęły słuchawki Apple AirPods Pro, które zdominowały klasę bezprzewodowych słuchawek dousznych zaskakująco dobrym tłumieniem hałasu. Nowsze funkcje typu sterowanie „gestami szczypania” czy bezdotykowa obsługa “Hey Siri” sprawiają, że korzystanie z AirPods Pro staje się dziecinnie proste, a cechy typowe jak ładujące przez 24 godziny etui i natychmiastowe połączenie z systemem iOS pozostają niezmienne. Podobnie wyposażone są słuchawki Apple AirPods Pro – kosztowna, ale udana próba firmy z Cupertino stworzenia pary wokółusznych słuchawek z funkcją tłumienia hałasu.

  10 Najlepszych słuchawek bezprzewodowych – Test i Opinie

  1. Sony WH-1000XM4

  Sony WH-1000XM4

  Sprawdź Ceny

  Całościowo najlepsze słuchawki bezprzewodowe

  Rozmiar i waga: 25,3 x 7,7 x 18,5 cm, 254 g | Czas działania baterii: 30 godzin (z włączonym ANC), 38 godzin (z wyłączonym ANC) | Zasięg Bluetooth: 12 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Model Sony WH-1000XM4 to najlepsze dostępne słuchawki bezprzewodowe. Dynamiczna i przestrzenna gama dźwiękowa Sony jest cechą wyróżniającą tego zestawu, który odtwarza pełen zakres częstotliwości, dzięki czemu poczujesz każdy niski, średni i wysoki dźwięk wydobywający się z 40-milimetrowych przetworników.

  Masz możliwość dostrajania dźwięku do Twojego słuchu poprzez regulację EQ albo za pośrednictwem rozmaitych ustawień dostępnych w aplikacji Sony Headphones, która ma więcej świetnych opcji rozszerzających funkcjonalność słuchawek.

  Jeśli tłumienie hałasu jest tym, czego szukasz, to model WH1000XM4 jest najbliżej elitarnego ANC, tuż obok słuchawek Bose 700. Także opcje łączności (Bluetooth 5.0, NFC, technologia Multipoint) i sterowanie dotykowe działają bez zastrzeżeń.

  W designie niewiele się zmieniło i słuchawki nadal wyglądają świetnie, natomiast życzylibyśmy sobie, aby jakość połączeń została poprawiona.

  • Najlepszy dźwięk w wielu kategoriach
  • Potężny ANC oraz tryby dźwięków otoczenia
  • Mnogość funkcji
  • Niesamowita wydajność bezprzewodowa
  • Jakość połączeń wymaga poprawy

   

  2. Bose 700

  Bose 700

  Sprawdź Ceny

  Jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych z aktywnym tłumieniem hałasu (ANC)

  Rozmiar i waga: 20,3 x 16,5 x 5,1 cm, 249 g | Czas działania baterii: 20 godzin (z włączonym NC) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Słuchawki Bose 700 podniosły poprzeczkę w zakresie aktywnego tłumienia szumów, skutecznie redukując hałas z zewnątrz przy jednoczesnym zapewnieniu, by podczas rozmów telefonicznych oraz wywoływania cyfrowego asystenta wyraźnie Cię słyszano. Modele serii 700 nie tracą również na jakości dźwięku, zapewniając czyste i zrównoważone brzmienie wraz z imponującymi i intuicyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

  Obecnie to jedyny model wyposażony w 11 poziomów tłumienia hałasu, które wyciszają otoczenie bez zniekształcania muzyki. Tryb Full Transparency jest równie imponujący. Standardowo żywotność baterii to 20 godzin, ale możesz zakupić ładowarkę podróżną, która zapewni Ci dodatkowe 40 godzin słuchania.

  Każdy, kto planuje wymienić swoje słuchawki do pracy z domu, może też rozważyć model Bose 700 UC – nową wersję, która ma doskonały mikrofon (jak w oryginale) i jest zaprogramowana do współpracy z Microsoft Teams, Google Hangouts Meet oraz Zoom, aby usprawnić współpracę w trybie zdalnym.

  • Zgrabny, atrakcyjny wygląd
  • Regulowane poziomy ANC
  • Precyzyjny, zrównoważony dźwięk
  • Inteligentne, intuicyjne przyciski i sterowanie dotykowe
  • Drogie

   

  3. Apple AirPods Pro

  Apple AirPods Pro

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze AirPody jakie możesz kupić

  Rozmiar i waga: 6,1 x 4,3 x 2,3 cm, 249 g | Czas działania baterii: 4,5 godzin (z włączonym ANC) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Tłumiące hałas bezprzewodowe słuchawki douszne od firmy Apple zdecydowanie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom. Najbardziej godną uwagi funkcją jest aktywne tłumienie hałasu, które spisuje się wyjątkowo dobrze, wyciszając odgłosy uliczne i redukując szumy podczas rozmów telefonicznych. Dodatek w postaci nakładek na słuchawki robi ogromną różnicę w kontekście stabilności wewnątrz uszu, a także jakości dźwięku. Nakładki tworzą bezpieczną i szczelną błonę, dzięki czemu muzyka brzmi pełniej.

  Firma Apple opracowała również adaptacyjny EQ, który automatycznie dostraja niskie i średnie częstotliwości do kształtu Twojego ucha. Ponadto Apple wypuścił aktualizację systemu operacyjnego iOS 14, który wprowadza dwie nowe funkcje: automatyczne przełączanie między urządzeniami firmy oraz dźwięk przestrzenny, aby stworzyć trójwymiarowy pejzaż muzyczny.

  Co z rękoma? To typowe dla 2020 roku. Dzięki czipowi H1 słuchawki AirPods Pro zapewniają obsługę Siri z jeszcze mniejszym użyciem rąk. Dodatkowo, od urządzeń audio firmy Apple możesz teraz oczekiwać niemal natychmiastowego parowania oraz stabilnych połączeń. Natomiast, dzięki nowych czujnikom typu Force wbudowanym w przeprojektowanych wspornikach, być może już nigdy więcej nie będziesz musiał dotykać smartfona podczas używania słuchawek.

  • Nowoczesny, funkcjonalny kształt
  • Skuteczny system aktywnego tłumienia hałasu
  • Rozszerzone, łatwe w obsłudze sterowanie
  • Bezproblemowa łączność z systemem iOS
  • Czas pracy baterii mógłby być lepszy

   

  4. Master & Dynamic MW08

  Master & Dynamic MW08

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze słuchawki bezprzewodowe dla fanów słuchawek dousznych

  Rozmiar i waga: 2 x 2 x 2,5 cm, 5,7 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 10 godzin (z włączonym ANC), 12 godzin (z wyłączonym ANC), 42 godziny (z ładującym etui) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Słuchawkom Master & Dynamic MW08 może brakować wiele cech bonusowych, jakie otrzymujesz z AirPods Pro, ale to nadal znakomity zestaw słuchawek dousznych typu True Wireless. Ich brzmienie jest głębokie, pełne i bogate, a bateria pracuje znacznie dłużej niż w urządzeniu Apple, nawet przy włączonej funkcji ANC.

  Warto też wspomnieć, że producent wykonał świetną robotę w kwestii designu. Każda ze słuchawek dousznych została wykonana z najlepszych materiałów, takich jak ceramika i stal nierdzewna, podczas gdy ładne przyciski stanowią alternatywę dla sensorów dotykowych. Model MW08 jest wodoodporny, spełniając standard IPX5.

  • Stylowy, trwały design
  • Znakomite brzmienie
  • Aktywne tłumienie hałasu
  • Przyzwoita bateria
  • Drogie

   

  5. Apple AirPods Max

  Apple AirPods Max

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze bezprzewodowe słuchawki wokółuszne dla użytkowników iOS

  Rozmiar i waga: 18,8 x 16,7 x 6,3 cm, 386 g | Czas działania baterii: 20 godzin (z włączonym ANC) | Zasięg Bluetooth: 10 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Mniejsze AirPods Pro stanowią tańszą drogę prowadzącą do słuchawek marki Apple, mając na uwadze, że AirPods Max są w zawrotnej cenie 2100 złotych. Na szczęście otrzymujesz to, za co płacisz, i na czysto technicznym poziomie, pierwsze wokółuszne słuchawki od Apple są absolutnie genialne.

  Mamy tu aktywne tłumienie hałasu, które działa porównywalnie z najlepszymi tego typu rozwiązaniami na rynku. Jest też funkcja Spatial Audio, która tworzy zniewalający efekt dźwięku przestrzennego, kiedy poruszysz głową. Dalej, mamy najwyższej jakości konstrukcję z niezwykle komfortowymi muszlami, otulonymi pianką zapamiętującą kształty oraz wytrzymałą baterię – można by wymieniać w nieskończoność. Warto zaznaczyć, że jeśli kiedykolwiek zechcesz się przestawić na słuchanie przewodowe, konieczny będzie zakup złącza firmy Apple tzw. lightning za ok. 130 złotych. Tak czy owak, słuchawki te, działając wyłącznie w oparciu o Bluetooth są nadal doskonałym towarzyszem w ramach systemu iOS.

  • Luksusowy design
  • Doskonałe tłumienie hałasu
  • Znakomite brzmienie Spatial Audio
  • Drogie

   

  6. Sennheiser CX 400BT

  Sennheiser CX 400BT

  Sprawdź Ceny

  Niedrogie bezprzewodowe słuchawki douszne z dźwiękiem najwyższej jakości

  Rozmiar i waga: 2,5 x 2,3 x 2,3 cm, 5,7 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 7 godzin, 20 godzin (z ładującym etui) | Zasięg Bluetooth: 10 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Słuchawki Sennheiser CX 400BT plasują się gdzieś pomiędzy słuchawkami budżetowymi o niższej jakości i przerażająco drogimi słuchawkami dousznymi klasy premium. Łączą w sobie cechy obu kategorii: są przystępne cenowo, a jednocześnie wspaniale brzmią – słowem, nie będziesz chciał ich wyciągać z uszu. Również dlatego, że są niezwykle wygodne.

  Musimy wspomnieć, że brak tu ANC oraz odporności na wodę i pot, a więc nie są to słuchawki idealne do długich podróży czy treningów na siłowni. Niemniej, jako słuchawki douszne do ogólnego użytku, są świetną opcją.

  • Znakomite brzmienie
  • Funkcjonalna aplikacja
  • Przyzwoita bateria
  • Bardzo wygodne
  • Brak aktywnego tłumienia hałasu
  • Nie są odporne na wodę i pot

   

  7. Samsung Galaxy Buds Pro

  Samsung Galaxy Buds Pro

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze słuchawki bezprzewodowe dla fanów Samsung Galaxy

  Rozmiar i waga: 2 x 1,8 x 2 cm, 5,7 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 5 godzin (z włączonym ANC), 8 godzin (bez ANC), 18 godzin (z ładującym etui i włączonym ANC), 28 godzin (z ładującym etui i wyłączonym ANC) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro spełniają częściowo funkcję przynęty do zakupu smartfona Galaxy: tylko poprzez zestaw słuchawkowy Samsunga z oprogramowaniem OneUI 3.1 masz dostęp do najciekawszych funkcji Galaxy Buds Pro, takich jak dźwięk przestrzenny 360 Audio.

  To powiedziawszy, oferta jest bogata i interesująca, nawet jeśli nie posiadasz innych urządzeń Galaxy. Jakość dźwięku oraz ANC są tu zauważalnie lepsze niż w poprzednich słuchawkach Galaxy Buds Live, i jest to pierwsza para słuchawek dousznych Samsunga, która jest całkowicie wodoodporna z certyfikatem IPX7. Bateria mogłaby pracować dłużej, ale nie jest gorsza od tej w AirPods Pro, a cena jest niższa, chyba że znajdziesz słuchawki Apple w promocji.

  • Udoskonalony design
  • Całkowita wodoodporność
  • Wysoka jakość połączeń
  • Mnogość funkcji
  • Niektóre funkcje działają tylko w smartfonach Samsung Galaxy
  • Ulepszone ANC, jednak nadal nie najlepsze

   

  8. Anker Soundcore Liberty Air 2

  Anker Soundcore Liberty Air 2

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze tanie słuchawki bezprzewodowe z ANC w wariancie dousznym

  Rozmiar i waga: 3,8 x 2,3 x 2,3 cm, 11,3 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 5 godzin (z włączonym ANC), 7 godzin (bez ANC), 18 godzin (z ładującym etui i włączonym ANC), 26 godzin (z ładującym etui i wyłączonym ANC) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Na początku odtwarzania dźwięk wydaje się zdominowany przez basy, ale możesz to wyregulować podręcznym EQ, lub też zastosować sprytną funkcję HearID. Z jej pomocą przeprowadzisz krótki test słuchu, a następnie dźwięk dostroi się do wyniku. To kolejna zaawansowana funkcja, którą – o dziwo- można znaleźć w niedrogich słuchawkach dousznych.

  Słuchawki Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro mogą dla niektórych wyglądać nieciekawie, ale jako tania opcja słuchawek dousznych z aktywnym tłumieniem hałasu, są nie do pobicia. W odróżnieniu od wielu innych tanich słuchawek dousznych z ANC, wyciszanie działa tutaj całkiem dobrze – a do tego możesz się przełączać pomiędzy trybami Indoor, Outdoor i Transport, aby jak najlepiej dostosować urządzenie do otoczenia.

  • Skuteczne ANC
  • Rozsądne cenowo
  • Spersonalizowane brzmienie
  • Konkurencyjna wytrzymałość baterii
  • Mało atrakcyjny design
  • Po dłuższym noszeniu mogą powodować dyskomfort

   

  9. Jabra Elite Active 75t

  Jabra Elite Active 75t

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne

  Rozmiar i waga: 2 x 1,8 x 1,5 cm, 5,7 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 7,5 godziny; 28 godzin (z ładującym etui) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Cechy szczególne: ANC, wodoodporność, wsparcie asystenta cyfrowego

  Jeśli szukasz bezprzewodowych słuchawek dousznych typu True Wireless, które zapewniają właściwy balans między wygodą, brzmieniem oraz funkcjami sportowymi, dodaj model Jabra Elite Active 75t do swojego koszyka. Pod względem designu, słuchawki te są 22% mniejsze niż ich poprzedniczki, chwalone przez krytyków, ale też bardziej wytrzymałe. Firma Jabra dodała do nich również certyfikat wodoodporności IP57, dzięki czemu możesz w nich pływać do głębokości 1 metra.

  Funkcja audio to kolejna cecha słuchawek Elite Active 75t, która dostarcza głęboki i dynamiczny dźwięk, dzięki czemu masz wrażenie, jakbyś słuchał muzyki na żywo. Słuchawki działając w oparciu o technologię Bluetooth 5.0, zużywają znacznie mniej energii, przez co możesz dłużej cieszyć się ich użytkowaniem na jednym ładowaniu baterii.

  Użytkownicy mają możliwość sparowania słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie oraz słuchania muzyki bezprzewodowo na odległość nawet do 10 metrów. A jeśli myślałeś, że to niemożliwe, to Jabra niedawno wypuściła darmową aktualizację bezprzewodowego ANC, które jest już obecne w modelach Elite Active 75t i Elite 75t. Efekty wyciszenia są powalające.

  • Dobrze zrównoważone brzmienie
  • Elegancki, solidny i wodoodporny design
  • Dłuższe działanie baterii niż w modelach AirPods
  • Aktywne i pasywne tłumienie hałasu
  • Bardzo głośne przy maksymalnym natężeniu dźwięku

   

  10. Bose QuietComfort Earbuds

  Bose QuietComfort Earbuds

  Sprawdź Ceny

  Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne z funkcją noise-cancelling

  Rozmiar i waga: 3,8 x 2,5 x 2,8 cm, 8,5 g (każda ze słuchawek) | Czas działania baterii: 6 godzin, 18 godzin (z ładującym etui) | Zasięg Bluetooth: 9 metrów | Obsługa cyfrowego asystenta: Tak

  Nowy bezprzewodowy król ANC typu True Wireless zasiadł na tronie w postaci słuchawek Bose QuietComfort Earbuds. Najnowsze flagowe słuchawki douszne marki Bose cechuje najlepsza technologia tłumienia hałasu aktualnie dostępna na rynku. Skuteczność ANC jest tu porównywalna z tą w wokółusznych słuchawkach Bose 700, redukując bardzo wysokie dźwięki z otoczenia do absolutnego minimum.

  ANC jest regulowane za pośrednictwem aplikacji Bose Connect. W niej możesz również uruchomić tryb Transparency, który w połączeniu z tłumieniem hałasów wychwytuje wszystko najlepsze z obu światów, zachowując odtwarzanie muzyki w tle. Dynamiczny i bogaty dźwięk zapewnia słuchaczom pełnowymiarowe doświadczenie muzyczne. Jedyną rzeczą, która zachwyca bardziej niż tłumienie hałasu jest jakość połączeń – słuchawki umożliwiają prowadzenie głośnych i wyraźnych rozmów, nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu.

  Gdyby tylko można było lepiej zarządzać zużyciem baterii, gdyż nie ma opcji wyłączenia jednocześnie trybów ANC i Transparency, co znacznie wpływa na średni czas grania słuchawek QuietComfort Earbuds. Etui ładujące nie ma też zbyt wiele do zaoferowania, w porównaniu chociażby z etui Airpods Pro.

  • Wiodące w swojej klasie ANC
  • Dobrze zrównoważony dźwięk
  • Doskonała jakość połączeń
  • Bluetooth 5.1
  • Bateria mogłaby być bardziej wytrzymała

   

  Jak wybrać dla siebie najlepsze słuchawki bezprzewodowe

  Najważniejszym kryterium wyboru najlepszych słuchawek bezprzewodowych jest czas działania baterii. Większość urządzeń ma określoną oczekiwaną żywotność baterii bądź też liczbę godzin pracy na jednym ładowaniu, deklarowaną przez producenta. Wytrzymałość baterii w większości bezprzewodowych słuchawek dousznych jest szacowana na 5 do 8 godzin, podczas gdy słuchawki działające na Bluetooth mogą grać przez 25 godzin, a nawet dłużej.

  Innym ważnym aspektem jest design – w zależności od tego, jak lubisz nosić swoje słuchawki, możesz wybrać zestaw nauszny, wokółuszny lub bezprzewodowy douszny.

  Nie zapominajmy o akcesoriach. Kupując słuchawki bezprzewodowe, zwróć uwagę na akcesoria dołączone do zestawu. Sprawdź, czy w opakowaniu znajduje się kabelek pomocniczy, etui, kabelek do ładowania oraz instrukcja obsługi.

  Jeśli interesują Cię słuchawki typu True Wireless, upewnij się, że do zestawu dołączone są wymienne końcówki, kabelek do ładowania, instrukcja obsługi oraz – co najważniejsze – ładujące etui. Ponieważ słuchawki douszne mają krócej działającą baterię niż słuchawki wokółuszne, jest duża szansa, że będziesz musiał je ładować, będąc poza domem.

   

  Jak testujemy najlepsze bezprzewodowe słuchawki nauszne i douszne

  Aby pomóc Ci oddzielić ziarno od plew w trakcie zakupów, dokonujemy przeglądu słuchawek pod względem następujących kryteriów: design, wygoda, funkcjonalność, parametry i stosunek jakości do ceny. W trakcie szczegółowego procesu przeglądu, porównujemy produkty o podobnym dopasowaniu i funkcjach oraz w tym samym przedziale cenowym.

  Każdą parę słuchawek nosimy w ciągu tygodnia przez 2 godziny non-stop. W tym czasie, sprawdzamy komfort noszenia, łatwość użytkowania oraz, oczywiście, jakość dźwięku. Słuchamy kilkunastu próbek muzycznych z różnych gatunków, w tym hip-hop, rock, jazz, muzykę poważną i R&B. Oceniamy przy tym głośność, czystość i pełnię brzmienia.

  W zakresie funkcjonalności, testujemy skuteczność technologii aktywnego tłumienia hałasu, zasięg Bluetooth oraz czas pracy baterii. W przypadku modeli sportowych przyglądamy się temu, jak sprawdzają się w warunkach intensywnych treningów, oceniając przy tym, jak dobrze są dopasowane do uszu oraz jak reagują na odgłosy z siłowni, np. upadające ciężary czy dźwięk sprzętu do ćwiczeń. Testujemy również każdą funkcję w aplikacji wraz łatwością ustawień.

  Po przeprowadzonych testach, wystawiamy ocenę słuchawkom w oparciu o nasz wewnętrzny system nagradzania, a w rezultacie produkty z wyższą notą wędrują na wyższe pozycje na naszej liście rankingowej.

  Anna Wosik

  Anna Wosik

  Anna jest naszą redaktor naczelną i testerką produktów. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i bloguje już od ponad 5 lat. Anna recenzuje i testuje produkty od około 3 lat, specjalizując się w tematyce zdrowia, technologii i sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki swojej pasji do gadżetów i wszystkiego, co nowoczesne, Anna z łatwością znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *