Skip to content
Strona Najlepsze Ranking funkcjonuje w oparciu o działania czytelników. Jeśli kupisz produkt za pośrednictwem linka umieszczonego na naszej stronie, może to oznaczać otrzymanie przez nas prowizji. Dowiedz się więcej.
kobieta biegacz na świeżym powietrzu, sprawdzając zegarek sportowy
Home » Ranking 10 Najlepszych Zegarków Sportowych 2022

Ranking 10 Najlepszych Zegarków Sportowych 2022

  Wszystkie najlepsze zegarki sportowe mają wbudowany GPS i przeznaczone są dla biegaczy, triatlonistów, golfistów i amatorów wielu innych form aktywnego spędzania czasu. Spośród bogatej oferty na rynku wybraliśmy dla Ciebie 10 najlepszych modeli. Jeśli poważnie podchodzisz do takich aktywności jak bieganie, piesze wędrówki czy wspinaczki skałkowe, warto bez dwóch zdań zainwestować w najlepszy zegarek sportowy.

  Chociaż większość najlepszych opasek fitness oraz smartwatchy posiada funkcję śledzenia lokalizacji, precyzyjnie rejestrującą treningi, zegarki sportowe, nazywane też zegarkami GPS, dostarczają znacznie większej ilości informacji na temat Twojej aktywności, a ich bateria jest dużo bardziej wytrzymała.

  Nawet najprostsze zegarki sportowe śledzą i rejestrują Twój ruch, dokonują pomiaru tętna oraz wykorzystują dane do obliczania tempa i prędkości. Za dodatkowe funkcje, jak np. wysokościomierz, wgrane mapy, zaawansowane pomiary czy przechowywanie muzyki, trzeba zapłacić nieco więcej.

  Podczas gdy większość najlepszych zegarków sportowych jest zaprojektowana dla biegaczy, istnieją modele stworzone specjalnie z myślą o triatlonistach, golfistach, sportowcach wytrzymałościowych, a także tych, którzy uprawiają narciarstwo czy piesze wędrówki.

  Aby ułatwić Ci wybór sprzętu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych zegarków GPS w różnych kategoriach, kierując się ich funkcjonalnością, łatwością obsługi oraz designem.

  Które zegarki sportowe są najlepsze?

  Po przetestowaniu dziesiątek modeli, za najlepszy zegarek sportowy uznaliśmy Garmin Forerunner 245 Music. Jako najlepszy zegarek Garmin zaprojektowany dla biegaczy, z możliwością śledzenia również innych form aktywności, Forerunner 245 dokonuje zaawansowanych pomiarów parametrów biegowych, posiada wytrzymałą baterię oraz pamięć do przechowywania plików muzycznych. Ponadto, Forerunner 245 ma wsparcie dla aplikacji Spotify, a więc jeśli korzystasz z tego serwisu, bez problemu ściągniesz playlisty z ulubioną muzyką na swój zegarek.

  Kilka naprawdę świetnych modeli zegarków GPS ma w swojej ofercie również Fitbit. Zarówno Fitbit Sense (ok. 1300 zł), jak i Fitbit Versa 3 (ok. 900 zł) wyposażone są w GPS, system śledzenia wielu dyscyplin oraz integrację z asystentem głosowym. Sense posiada czujnik temperatury skóry, monitor stresu, a także mobilną funkcję EKG do wykrywania migotania przedsionków (zaburzenie rytmu serca).

  Spośród tańszych opcji, Amazfit T-Rex jest dość przystępnym cenowo zegarkiem sportowym z jasnym wyświetlaczem. Wyglądem przypomina zegarek G-Shock i bez wątpienia spełnia wszystkie wymogi dotyczące wytrzymałości, by móc przetrwać nawet w Parku Jurajskim.

  Spójrzmy zatem na nasze recenzje najlepszych zegarków sportowych.

  Zobacz też:

  Recenzje 10 Najlepszych Zegarków Sportowych

  1. Garmin Forerunner 245 Music

  Garmin Forerunner 245 Music recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek sportowy pod każdym względem

  Czas działania baterii w trybie GPS: 6 godzin (wraz z odtwarzaniem muzyki) | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Wypuszczając swojego Forerunner’a 245 Music, Garmin nie mógł odnieść większego sukcesu. Model ten posiada zaawansowane funkcje śledzenia treningu biegowego, wytrzymałą baterię oraz wsparcie Spotify w trybie offline – wszystko razem zaprezentowane w bardzo stylowym wydaniu. Żeby korzystać z serwisu Spotify, musisz być subskrybentem Premium, a jeśli nim nie jesteś – nadal możesz słuchać muzyki z zegarka. Wystarczy, że prześlesz na Forerunner’a 245 osobiste pliki dźwiękowe z komputera, za pomocą przewodu USB lub Bluetooth’a.

  Wyświetlacz Forerunner’a 245 w technologii transflektywnej jest duży, jasny i kolorowy, dzięki czemu tarcza zegara jest o wiele bardziej czytelna nawet w jaskrawym świetle słonecznym. Z kolei rozdzielczość ekranu, wynosząca 240 x 240 pikseli, czyni z zegarka idealnego kompana do treningów biegowych na świeżym powietrzu.

  Mając na uwadze fakt, że Forerunner 245 Music kosztuje prawie tyle, co nowy Apple Watch, jego przewagą są rozszerzone funkcje śledzenia aktywności oraz dłuższa żywotność baterii – do 6 godzin z wykorzystaniem GPS. To sprawia, że może on być chętniej wybierany przez wyczynowych biegaczy. Dodatkowym atutem jest tu wbudowana pamięć na muzykę, co czyni z Forerunnera 245 mile widzianym towarzyszem na długich dystansach.

  Najważniejsze cechy:

  • Jasny kolorowy wyświetlacz
  • Wbudowana pamięć na muzykę
  • Dobra wytrzymałość baterii
  • Szeroki zakres pomiarów efektywności treningu

   

  2. Garmin Forerunner 45

  Garmin Forerunner 45 opinie

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek do biegania 2021

  Fantastycznie wszechstronny Forerunner 45 nie należy do najtańszych zegarków Garmina dla biegaczy (jego nieco mniej atrakcyjny poprzednik Forerunner 35 jest w dalszym ciągu dostępny na rynku po niższej cenie), jednak biorąc pod uwagę mnogość jego funkcji, jest to nadal bardzo dobra inwestycja.

  To, co szczególnie przypadło nam do gustu, to jego sylwetka. Zegarek jest zgrabny i lekki, a jego dwa warianty rozmiarowe – 39 mm oraz 42 mm czynią go odpowiednim zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

  I wbrew temu, że znajduje się on bliżej dolnej półki wśród szerokiej oferty urządzeń Garmina, jest on w gruncie rzeczy daleki od wersji zupełnie podstawowej.

  Obok standardowych statystyk biegowych, Forerunner 45 dostarcza zaawansowanych analiz dotyczących pułapu tlenowego (VO2 Max) w celu monitorowania poprawy wydolności fizycznej. Dane VO2 Max, w przeciwieństwie do droższych modeli Garmina takich jak Forerunner 245, wyświetlają się po ukończonym biegu i rejestrowane są w aplikacji Garmin Connect.

  Forerunner 45 ma ten sam wyświetlacz, co pozostałe modele Garmina, jest wodoszczelny do 50 metrów i posiada pulsometr optyczny. Śledzi wiele rodzajów aktywności, w tym bieganie, jazdę na rowerze, bieganie na bieżni, ćwiczenia na orbitreku, trening cardio, a nawet jogę, jednak – pomimo wodoszczelności – nie ma modułu pływania.

  Forerunner 45 jest kompatybilny ze smartfonami z systemem Android i iOS, z poziomu których możesz śledzić swoje aktywności biegowe i rowerowe.

  Cechy typowe dla smartwatcha w modelu Forerunner 45 obejmują m.in. powiadomienia z telefonu, a dzięki aplikacji Garmina Connect IQ możesz spersonalizować wygląd tarczy swojego zegarka.

  Forerunner 45 (oraz mniejszy model 45S) nie jest skomplikowanym urządzeniem, więc jeśli jesteś początkującym biegaczem i nie chcesz wydać majątku, warto rozważyć tę propozycję Garmina.

  Najważniejsze cechy:

  • Dwa rozmiary: 39 i 42 mm
  • Tempo, dystans, czas trwania treningu
  • Pulsometr
  • Wodoszczelność do 50 ATM

   

  3. Fitbit Sense

  Fitbit Sense recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek sportowy i smartwatch w jednym

  Czas działania baterii w trybie GPS: 12 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Fitbit Sense to wysokiej jakości smartwatch, z bardziej zaawansowanymi funkcjami monitorującymi parametry zdrowotne i samopoczucie, w porównaniu z modelem Versa. Posiada on nie tylko monitor EKG, ale też czujniki mierzące poziom tlenu we krwi oraz temperaturę skóry. Dodatkowo, sensor EDA do pomiaru aktywności elektrodermalnej pomaga zarządzać stresem.

  Jako jeden z najlepszych modeli Fitbit, Sense jest kompatybilny zarówno z systemem iOS jak i Android, posiada własny app store i korzysta z usług asystentki Alexy. Wbudowany w smartwatch GPS pozwala na śledzenie Twojej aktywności ruchowej. Bateria w Fitbit Sense wytrzymuje do 12 godzin z włączoną funkcją GPS, a w zwykłym trybie smartwatcha nawet do 6 dni.

  Najważniejsze cechy:

  • Atrakcyjny design
  • Długi czas działania baterii
  • Rozbudowane funkcjonalności pomiaru parametrów zdrowotnych/fitness

   

  4. Garmin Approach S62

  Garmin Approach S62 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek do gry w golfa

  Czas działania baterii w trybie GPS: 20 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Garmin Approach S62 prezentuje się bardziej elegancko, niż jego poprzednik Garmin Approach S60. Posiada również większy ekran oraz bardziej wytrzymałą baterię. Zawiera funkcję Virtual Caddie, która na podstawie różnych czynników m.in. sugeruje dobór odpowiedniego kija oraz podsuwa szereg wskazówek dotyczących wybijania piłki. Co prawda pomoc wirtualnego caddiego nie zagwarantuje Ci lepszych wyników w grze, jednak funkcja ta może okazać się przydatna, jeśli zechcesz poeksperymentować z różnymi kijami.

  Bateria Garmin Approach S62 wytrzymuje do 14 dni bez ładowania, natomiast przy stale włączonym GPS czas ten skraca się do około 20 godzin. W ciągu jednego tygodnia zagraliśmy 3 rundy golfa bez konieczności ładowania S62; można zatem śmiało wybrać się na golfowy weekend i zostawić ładowarkę Garmin w domu.

  Najważniejsze cechy:

  • Spełnia funkcję codziennego smartwatcha
  • Dokładne pomiary lokalizacji GPS
  • Wsparcie wirtualnego caddiego

   

  5. Garmin Fenix 6

  Garmin Fenix 6 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek sportowy do aktywności outdoorowej

  Czas działania baterii w trybie GPS: 25 godzin | Wodoszczelność: do 100 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Najlepszy zegarek sportowy do monitorowania aktywności na świeżym powietrzu, Garmin fenix 6 został zaprojektowany tak, by śledzić każdy Twój ruch i pomóc Ci przetrwać, cokolwiek robisz. Sporo jednak za to zapłacisz.

  Ceny modeli fenix 6 zaczynają się od około 2300 zł i potrafią sięgać kwoty nawet 4500 zł za fenixa 6X Solar, którego bateria jest niezwykle wytrzymała dzięki dodatkowemu zasilaniu z wbudowanego panelu słonecznego. Modele fenix 6 dostępne są w 3 rozmiarach: 42 mm, 47 mm oraz ogromny – 51 mm. Ten ostatni to nie lada okaz, ważący aż 58 gramów.

  Fenix 6 jest wodoszczelny – do 10 ATM (100 metrów), a w swoim wnętrzu skrywa pokaźną liczbę czujników: GPS, GLONASS, Galileo, pulsometr, wysokościomierz, barometr, kompas, żyroskop oraz termometr.

  Fenix 6 może zatem zmierzyć niemal wszystko na Twój temat. Oprócz wspomnianych technologii, zegarek posiada również funkcje typowo związane z aktywnością sportową, a więc bieganie, jazda na rowerze, pływanie, piesze wędrówki, wspinaczka górska, narciarstwo/snowboarding, narciarstwo biegowe, pływanie na deskach SUP, wioślarstwo, kajakarstwo i wiele innych.

  Absolutnym hitem w fenix’ie 6 jest jego bateria, która wytrzymuje do 25 godzin przy maksymalnej aktywności systemu GPS. W trybie Ekspedycji, kiedy to aktualizacje następują rzadziej, nie musisz ładować zegarka nawet przez 20 dni. To się nazywa wytrzymałość!

  Najważniejsze cechy:

  • Solidny design
  • Ekran łatwy do odczytania w warunkach zewnętrznych
  • Bardzo długi czas działania baterii

   

  6. Garmin Forerunner 945

  Garmin Forerunner 945 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek sportowy dla triatlonistów

  Czas działania baterii w trybie GPS: 36 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Zegarek sportowy Garmina dla triatlonistów zyskał kilka nowych funkcjonalności w stosunku do poprzedniego modelu, Forerunner 935, który – swoją drogą – bardzo nam się podobał. Poza standardowymi cechami modeli z serii Garmin Forerunner 900, takimi jak np. zaawansowane pomiary treningów biegowych, rowerowych czy pływania, Forerunner 945 wzbogacony jest o pamięć na muzykę oraz funkcję płatności zbliżeniowych.

  Ponadto, zegarek ocenia stopień trudności Twojego biegu na podstawie pomiaru temperatury i wzniesień, po czym dane te wykorzystuje do obliczenia Twojego obciążenia treningowego.

  Garmin dwukrotnie wydłużył żywotność baterii Forerunnera 945 w stosunku do jego poprzednika, co oznacza, że zegarek „pociągnie” do 36 godzin bez ładowania, na maksymalnej aktywności GPS. Dla tego modelu warto zaszaleć, jeśli jesteś ambitnym sportowcem. Zegarek nie jest najtańszy (ok. 2400 zł), natomiast jest najlepszy w swojej klasie.

  Najważniejsze cechy:

  • Wydłużony czas działania baterii w porównaniu z poprzednimi modelami
  • Funkcje przechowywania muzyki i zbliżeniowego dokonywania płatności
  • Wsparcie wielu dyscyplin sportowych

   

  7. Garmin Forerunner 745

  Garmin Forerunner 745 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Solidny zegarek multisportowy

  Czas działania baterii w trybie GPS: 16 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Tak

  Garmin Forerunner 745 da się lubić za wiele rzeczy. Zegarek jest łatwy w obsłudze, ma świetnie dopracowane funkcjonalności, a za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect dostarcza Tobie danych udostępnianych przez innych sportowców i podsuwa sugestie treningowe.

  Forerunner 745 nie ma wprawdzie najbardziej zaawansowanych funkcji smartwatcha, ale nadal zapłacisz nim zbliżeniowo oraz posłuchasz muzyki, więc na czas treningu możesz spokojnie zostawić telefon w domu.

  Podsumowując, Forerunner 745 jest jednym z najlepszych zegarków sportowych dla osób uprawiających wiele różnych aktywności. Gdyby wskazać jakąś wadę, to zegarki takie jak Polar Vantage 2 oraz właśnie Forerunner 945 Garmina obiecują dłuższą żywotność baterii, niż faktyczna. Jednakże – jakby nie patrzeć – 16 godzin w trybie GPS nie powinno specjalnie zniechęcać użytkowników do zakupu Forerunnera 745.

  Najważniejsze cechy:

  • Łatwy w konfiguracji i użytkowaniu
  • Dokładne i konkretne statystyki treningowe
  • Wygodny w noszeniu

   

  8. Amazfit T-Rex

  Amazfit T-Rex recenzje

  Sprawdź Ceny

  Niedrogi zegarek sportowy z jasnym wyświetlaczem

  Kompatybilny z: Android, iOS | Ekran: 1,3’’ AMOLED | Pomiar tętna: Tak | GPS: Tak | LTE: Nie | Czas działania baterii: 20 dni | Wodoszczelność: do 50 m | Płatności zbliżeniowe: Nie

  Amazfit T-Rex z dużym wyświetlaczem, wbudowanym GPS i kompasem oraz niezwykłą wytrzymałością, zapewniającą przetrwanie nawet w Parku Jurajskim, to jeden z najlepszych zegarków sportowych, który kupisz bez konieczności rozbicia banku. 550 zł, bo tyle mniej więcej zapłacisz za Amazfit T-Rex, to połowa ceny Garmina Instinct i innych popularnych smartwatchy GPS.  Amazfit T-Rex to zatem przyzwoita i przystępna cenowo alternatywa dla podobnych zegarków z wyższej półki.

  T-Rex posiada niezwykle wytrzymałą baterię, szeroką gamę aplikacji sportowych oraz funkcję monitorowaniu snu. Napakowany rozmaitymi czujnikami, T-Rex niewątpliwie zasługuje na uwagę; poza tym – któż nie chciałby mieć zegarka nazwanego imieniem dinozaura?

  Najważniejsze cechy:

  • Przystępna cena w klasie zegarków GPS
  • Surowy i wytrzymały design
  • Długi czas działania baterii

   

  9. Garmin Approach S20

  Garmin Approach S20 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Najlepszy zegarek golfowy na każdą kieszeń

  Czas działania baterii w trybie GPS: 15 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Tak | Pulsometr: Nie

  Garmin Approach S20 jest jednym z najlepszych zegarków sportowych na rynku. Jego minimalistyczny wygląd równoważy płynna funkcjonalność i całkiem porządna aplikacja Garmin Golf. Pod względem cenowym (ok. 780 zł) Garmin Approach S20 jest jednym z najbardziej przystępnych zegarków golfowych dostępnych obecnie na rynku.

  Jeśli potrafisz obejść się bez bardziej wyszukanych funkcji i nowoczesnego designu, to Garmin Approach S20 jest zegarkiem golfowym dla Ciebie. Użytkownicy często uprawiający golf z pewnością docenią superwytrzymałą baterię oraz monitor gry AutoShot do mierzenia i automatycznego rejestrowania odległości uderzeń. Ci, którzy grają w golfa okazjonalnie, nie wydadzą fortuny na gadżet, a jednocześnie będą mieli możliwość poprawy efektywności swojej gry.

  Najważniejsze cechy:

  • Świetny partner do gry w golfa
  • Lekki
  • Przystępny cenowo

   

  10. Garmin Forerunner 25

  Garmin Forerunner 25 recenzje

  Sprawdź Ceny

  Zegarek sportowy w najlepszej cenie w stosunku do jakości

  Czas działania baterii w trybie GPS: 8-10 godzin | Wodoszczelność: do 50 m | Bluetooth: Tak | Powiadomienia na smartfonie: Nie | Pulsometr: Nie

  Dla tych, którym nie zależy na zaawansowanych funkcjach, Garmin Forerunner 25 jest najlepszym wyborem w najniższej grupie cenowej. Nie kosztuje fortuny, a mimo to jest bardzo dokładnym zegarkiem GPS, który monitoruje dystans, prędkość i tempo oraz powiadamia o każdym kolejnym przebiegniętym kilometrze.

  Dzięki niezwykle wytrzymałej baterii – do 10 tygodni w trybie zegarka (i około 10 godzin z funkcją GPS), Forerunner 25 może służyć na co dzień jako zwykły zegarek, i będzie nadal działał, kiedy wybierzesz się na spontaniczną przebieżkę. Niestety, Forerunner 25 nie ma funkcji pomiaru tętna, co w wielu przypadkach dyskwalifikuje go w oczach potencjalnych nabywców.

  Jeśli Twój zegarek GPS ma dostarczyć Tobie rozmaitych i rozbudowanych funkcji, zapewne zdecydujesz się na inny model. Niemniej, Forerunner 25 to najlepszy wybór dla kogoś, kto szuka łatwego w obsłudze urządzenia zaufanej marki.

  Najważniejsze cechy:

  • Długi czas działania baterii
  • Wodoszczelność
  • Przystępna cena

   

  Zegarek sportowy czy opaska fitness?

  OPASKA FITNESS

  Opaski fitness mierzą podstawowe parametry biegowe, czyli liczbę kroków, spalone kalorie oraz pokonany dystans. Bardziej zaawansowane modele opasek posiadają funkcję monitorowania snu, a także rejestrują tętno. Ich bateria jest zazwyczaj bardzo wytrzymała, a same opaski są lekkie i łatwe w obsłudze. Dla początkującego biegacza takie urządzenie w zupełności wystarczy.

  ZEGARKI GPS DO BIEGANIA

  Zegarki GPS do biegania, oprócz takich samych funkcji, jakie oferują opaski fitness, dodatkowo wykorzystują technologię globalnego systemu lokalizacji w celu dokładnego śledzenia Twojej trasy, tak abyś mógł później przeanalizować swoje tempo, miarowość oraz nachylenie powierzchni na trasie biegu i zoptymalizować swój trening. Zegarki GPS świetnie sprawdzają się przy biegach na dłuższych dystansach i w pagórkowatym terenie, ponieważ rejestrują również podbiegi i szybsze odcinki, dostarczajc przy tym zdecydowanie bardziej precyzyjnych danych niż zwykła opaska fitness. Najnowsze modele zegarków GPS korzystają z rosyjskiej wersji GPS – GLONASS, co zapewnia większą dokładność pomiarów na terenie całej Europy.

  PULSOMETRY I ZEGARKI DO BIEGANIA

  Możliwość pomiaru tętna, czy to za pomocą wbudowanego w zegarek nadgarstkowego pulsometru, czy też pasa cardio na klatce piersiowej, to kolejny poziom zaawansowania technologii stosowanych w zegarkach biegowych. Dzięki bieżącemu monitorowaniu pulsu i rytmu serca, możesz znacznie lepiej dopasować do siebie plan treningowy, wykorzystując zakresy tętna do poprawy spalania tkanki tłuszczowej oraz zwiększenia prędkości, siły i wytrzymałości.

  Pulsometry potrafią również oszacować poziom pułapu tlenowego, maksymalny pobór tlenu w trakcie treningu, a także szybkość normalizacji tętna po wysiłku. Ponieważ zegarki z pulsometrem są zwykle dużo droższe, wiele firm ma w swej ofercie modele zarówno z, jak i bez pulsometru, tak aby wyjść naprzeciw klientom z różnymi zasobami finansowymi.

  ZEGARKI TYPU MULTI-SPORT

  Zegarki typu multi-sport są wodoszczelne i podają praktycznie wszystkie wcześniej wymienione statystyki, odnoszące się – jak sama nazwa wskazuje – do wielu dyscyplin sportowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, a nawet piesze wędrówki, snowboarding, narciarstwo czy pływanie na desce surfingowej.  To idealny sprzęt dla triatlonistów i poszukiwaczy przygód w terenie.

  Dodatkowe funkcje, o których warto wiedzieć

  Każda z funkcjonalności w Twoim zegarku do biegania jest tak zaprojektowana, abyś mógł spersonalizować i zoptymalizować swój trening, a przy okazji czerpał z niego przyjemność. Dobrze jest zatem zastanowić się, które z funkcji są dla Ciebie najistotniejsze.

  Przykłady niektórych funkcji dodatkowych:

  • Powiadomienia głosowe i wibracyjne, podające w czasie rzeczywistym takie dane jak czas okrążenia, zakresy tętna, ale też powiadomienia ze smartfona.
  • Interaktywność online umożliwiająca udostępnianie swoich statystyk w ramach aplikacji treningowych.
  • Współzawodnictwo z samym sobą i wirtualnymi partnerami.
  • Treningi i ich serie skonfigurowane według indywidualnych potrzeb.
  • Obliczanie czasu regeneracji po wysiłku treningowym.

   

  Podsumowanie

  Jak zapewne zauważyłeś, oferta zegarków sportowych jest tak szeroka, że absolutnie każdy może wybrać coś dla siebie. Obojętnie, czy jesteś biegaczem weekendowym, profesjonalnym triatlonistą, golfistą czy pływakiem, na naszej liście znajdziesz najlepszy zegarek sportowy idealnie spełniający Twoje potrzeby.

  Mamy nadzieję, że dzięki naszym recenzjom, łatwiej przyjdzie Ci wybrać najlepszy dla siebie zegarek sportowy. Daj znać w komentarzach, który z opisanych przez nas modeli jest Twoim numerem 1.

  Anna Wosik

  Anna Wosik

  Anna jest naszą redaktor naczelną i testerką produktów. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i bloguje już od ponad 5 lat. Anna recenzuje i testuje produkty od około 3 lat, specjalizując się w tematyce zdrowia, technologii i sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki swojej pasji do gadżetów i wszystkiego, co nowoczesne, Anna z łatwością znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *